Bijna geslaagd? Kom werken bij Intervracht

Terug naar overzicht

Wij bieden een mooie kans voor MBO schoolverlaters om het vak van internationaal expediteur te leren, iets wat uniek is in de regio. Normaal gesproken vind je ons soort bedrijven in de Rotterdamse haven of op de luchthaven Schiphol. Je leert een mooi en omvangrijk vak met alle facetten die daarbij horen en je bent binnen enkele jaren zeer breed inzetbaar in de logistiek maar ook binnen het bedrijfsleven, denk bijvoorbeeld aan bedrijven die importeren of exporten.                       

Daarnaast houden we ons in ons splinternieuwe pand in Zevenaar op industrieterrein 7poort bezig met op en overslag activiteiten. Er worden wekelijkse groupage containers van en naar Amerika afgehandeld en tevens containers uit China. 

Intervracht is een jong en dynamisch bedrijf met een open cultuur. Een expediteur mag bij ons het complete dossier verzorgen vanaf de boeking tot en met de facturatie, uiteraard hoort de deels internationale communicatie daar ook bij. Je werkt met moderne systemen en je werkplek voldoet aan de nieuwste normen. 

Op dit moment zijn wij op zoek naar 2 MBO schoolverlaters, liefst per 1.7.2018. Er is een vacature op onze afdeling zeevracht import voor een assistent expediteur, je werkt in een team van 5 mensen en je houd je bezig met de verwerking van import dossiers, het werk vereist accuratesse en affiniteit met moderne computersystemen (MS Navision). 

De tweede vacature is een baan waarbij je alle operationele afdelingen (zeevracht import, zeevracht export, luchtvracht en Special accounts) administratief ondersteunt en bij gebleken geschiktheid op termijn de kans krijgt het vak expediteur op een vaste plek te leren.

Lijkt het jou leuk om bij ons aan de slag te gaan? Stuur dan snel jouw motivatie en CV naar ons (per mail: b.vandewerken@intervracht.nl).  De gesprekken vinden op korte termijn plaats, graag in de mail ook jouw beschikbaarheid voor de komende weken aangeven.

 VEEL SUCCES MET DE LAATSTE EXAMENS!

ASSISTENT EXPEDITEUR ZEEVRACHT IMPORT

(M/V, FULLTIME) 

Algemene informatie

Internationaal expeditiebedrijf met momenteel 25 medewerkers, gevestigd in Zevenaar.

Intervracht heeft zusterbedrijven in de Verenigde Staten en Duitsland en is gedeeltelijk eigendom van het lokale management. Het bedrijf is in hoofdzaak een internationale dienstverlener op het gebied van zee- en luchtvracht expeditie van en naar de Noord Amerika en Azië.  Daarnaast wordt “european warehousing & distribution” aangeboden. Intervracht is een jonge onderneming met korte lijnen en grote flexibiliteit (geen 9 tot 5 mentaliteit!). Werknemers functioneren na een inwerkperiode van enkele weken geheel zelfstandig binnen de eigen afdeling.

Functieprofiel operationeel / administratief medewerker (assistent expediteur)

De assistent expediteur (man/vrouw) werkt deels zelfstandig onder begeleiding van de Teamleider met 5 collega’s op de afdeling Zeevracht Import.

Hij verricht administratieve werkzaamheden, met name het invoeren van zendinggegevens in het bedrijfsinterne computersysteem “LogiQstar”. Hij onderhoudt telefonisch contact met opdrachtgevers en vervoerders (rederijen, afhandelaars en wegvervoerders). Hij geeft operationele ondersteuning (met name administratief en controle) bij het laden of lossen van zeecontainers in de loods. Na een gedegen inwerkperiode van enkele weken is de assistent expediteur in staat een dossier (zending) zelfstandig te verwerken, d.w.z. telefonische boeking aannemen, gegevens verwerken en documenten maken, communicatie met carrier en buitenlandse agent en tenslotte factureren.  

Eisen

 • Middelbare administratief/ economische opleiding, bijvoorbeeld MEAO (logistiek)
 • Goede kennis van de Engelse en Duitse taal
 • Uitstekende communicatieve vaardigheden, zowel mondeling als schriftelijk
 • Goede algemene ontwikkeling en flexibele instelling
 • Kennis van geautomatiseerde gegevensverwerking (MS Navision, Windows, Word, Excel)
 • Enige kennis van de logistieke sector e/o douanewetgeving geniet voorkeur
 • Rijbewijs personenauto gewenst
 • Bereidheid ook op de loods lichte werkzaamheden te verrichten 

Geboden wordt

 • Op termijn vaste aanstelling mogelijk
 • Gedegen opleiding tot internationaal expediteur
 • Vast maandsalaris (12 x + 8 % vakantiegeld)
 • Resultaatgerelateerde eindejaarsbonus
 • Bedrijfsinterne en externe opleidingen
 • Werken bij een jong en dynamisch bedrijf met korte communicatielijnen en voldoende mogelijkheden voor groei en ontplooiing

 Voor meer informatie kunt u contact opnemen met: Jörg Töpfer, 088-3190 427 of mailen naar b.vandewerken@intervracht.nl.

 

ADMINISTRATIEF/LOGISTIEK MEDEWERKER

OPERATIONALE AFDELINGEN

(M/V, FULLTIME)

 Functieprofiel operationeel / administratief medewerker met affiniteit voor logistiek

Je ondersteunt de 4 afdelingen op onze operationele afdeling, te weten zeevracht import, zeevracht export, luchtvracht en special accounts. In de praktijk komt dit neer op data entry in ons bedrijfseigen software systeem LogiQstar, het verwerken van data zodat documenten kunnen worden gemaakt die nodig zijn voor internationaal vervoer zoals vrachtbrieven, BL’s, AWB’s en douane documenten. Het voorbereiden van aangiftes ten invoer / uitvoer (data verwerken in Excel) en algemene administratieve ondersteuning van de afdelingen daar waar het op dat moment druk is. Na ca. 6 maanden kijken we waar we je het beste kunnen inzetten en op termijn word je op een van onze afdelingen opgeleid tot expediteur.

Eisen

 • Middelbare administratief/ economische opleiding, bijvoorbeeld MEAO (logistiek)
 • Goede kennis van de Engelse (en Duitse) taal
 • Uitstekende communicatieve vaardigheden, zowel mondeling als schriftelijk
 • Goede algemene ontwikkeling en flexibele instelling
 • Kennis van geautomatiseerde gegevensverwerking (MS Navision, Windows, Word, Excel)
 • Enige kennis van de logistieke sector e/o douanewetgeving geniet voorkeur
 • Rijbewijs personenauto gewenst
 • Bereidheid ook op de loods lichte werkzaamheden te verrichten 

Geboden wordt

 • Op termijn vaste aanstelling mogelijk
 • Gedegen opleiding tot internationaal expediteur
 • Vast maandsalaris (12 x + 8 % vakantiegeld)
 • Resultaatgerelateerde eindejaarsbonus
 • Bedrijfsinterne en externe opleidingen
 • Werken bij een jong en dynamisch bedrijf met korte communicatielijnen en voldoende mogelijkheden voor groei en ontplooiing

 Voor meer informatie kunt u contact opnemen met: Jörg Töpfer, 088-3190 427 of mailen naar b.vandewerken@intervracht.nl.

Terug naar overzicht
+31 (0)88 3190430
info@intervracht.nl